Dodaj produkty podając kody

Dodaj plik CSV
Wpisz kody produktów, które chcesz zbiorczo dodać do koszyka (po przecinku, ze spacją lub od nowej linijki). Powtórzenie wielokrotnie kodu, doda ten towar tyle razy ile razy występuje.
Rękawice bramkarskie Select 38 Advance żółto-czarne 17677

Rękawice bramkarskie Select 38 Advance żółto-czarne 17677

  • Rękawice bramkarskie marki Select przeznaczone dla mężczyzn chronią palce podczas obrony w polu karnym.
RozmiarCena / szt.RabatDostępność i wysyłkaKup za punktyIlość
Rozmiar 5
Rabat
Wysyłka w czwartek (2 szt. na zamówienie)
Kup za punkty
Rozmiar 7
Rabat
Wysyłka w czwartek (2 szt. na zamówienie)
Kup za punkty
Rozmiar 8.5
Rabat
Wysyłka w czwartek (1 szt. na zamówienie)
Kup za punkty
Rozmiar 9
Rabat
Wysyłka w czwartek (22 szt. na zamówienie)
Kup za punkty
Rozmiar 9.5
Rabat
Wysyłka w czwartek (20 szt. na zamówienie)
Kup za punkty
Rozmiar 10
Rabat
Wysyłka w czwartek (19 szt. na zamówienie)
Kup za punkty
Rozmiar 11
Rabat
Wysyłka w czwartek (9 szt. na zamówienie)
Kup za punkty
Suma wybranych produktów:
(Zniżka %)
0
/ 1szt.
/ 1szt.
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
Po zakupie otrzymasz pkt.
Produkt wyprzedany
Otrzymasz od nas powiadomienie e-mail o ponownej dostępności produktu.
Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Powyższe dane nie są używane do przesyłania newsletterów lub innych reklam. Włączając powiadomienie zgadzasz się jedynie na wysłanie jednorazowo informacji o ponownej dostępności tego produktu.

Rękawice bramkarskie Select 38 Advance żółto-czarne 17677

 

Rękawice dla bramkarzy Select o przeznaczeniu treningowo-meczowym uchronią dłonie przed urazami podczas rozrywek na naturalnej nawierzchni trawiastej. Grzbiet dłoni z tłoczonego Lateksu dura Grip o grubości 3 milimetrów. Punch Zone gwarantuje wygodę, większą siłę i precyzję. Anatomical Fit System zapewnia optymalne dopasowanie, ponieważ rękawica jest ukształtowana zgodnie z naturalną pozycją chwytania. Siateczka po wewnętrznej stronie palców zapewnia optymalną wentylację. Szeroki pas lateksowy wspomaga nadgarstek i zapewnia szybkie i łatwe poprawienie dopasowania rękawic.

 

Marka
Symbol
17677
Kod producenta
Rozmiar 55703543310982
Rozmiar 75703543311002
Rozmiar 8.55703543311057
Rozmiar 95703543311026
Rozmiar 9.55703543311064
Rozmiar 105703543311033
Rozmiar 115703543311040
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
4.60 / 5.00 276 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-05
Długi czas oczekiwania na towar.
2023-10-27
Rewelacja
pixel