Save to shopping list
Create a new shopping list

Add products by adding codes

Add a CSV file
Enter the product codes that you want to add to the basket in bulk (after a comma, with a space or from a new line). Repeating the code many times will add this item as many times as it appears.
Płotek treningowy Legend pianka EVA
Płotek treningowy Legend pianka EVA
Płotek treningowy Legend pianka EVA

Płotek treningowy Legend pianka EVA

  • Lekkoatletyczny płotek treningowy Legend wykonany ze sztywnej i trwałej pianki EVA przeznaczony do różnego rodzaju ćwiczeń z przeszkodami dla dzieci i młodzieży.
SizePrice / DiscountAvailability and ShippingBuy with pointsQuantity
uniwersalny
Discount
Shipment on Tuesday (6  in stock)
Buy with points
Sum of selected products:
(Discount %)
0
/ 1
/ 1
14 days for easy returns
Safe shopping
After purchase you will receive pts.
Product sold out
You will receive an email notification from us when the product is available again.
Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Contact details entered above are not used to send newsletters or other advertisements. When you sign up to be notified, you hereby agree to receive only a one-time notification of a product re-availability.

Uniwersalny płotek lekkoatletyczny wykonany ze sztywnej i trwałej pianki EVA przeznaczony do różnego rodzaju ćwiczeń z przeszkodami. Łatwa i szybka regulacja poziomu wysokości poprzeczki pozwala na dostosowanie przeszkody do parametrów osób ćwiczących.

Lekka konstrukcja płotka lekkoatletycznego z pianki EVA, dająca się w pełni zdemontować, zapewnia łatwy transport i wygodne przechowywanie. Grubość poszczególnych elementów wynosi dokładnie 2 cm.

Wymiary poszczególnych elementów płotka treningowego z pianki EVA:

1. podstawa: szerokość: 68 cm, głębokość: 21,5 cm, grubość: 2 cm

2. boki: wysokość: 52 cm, szerokość: 21,5 cm/8 cm, grubość: 2 cm

3. poprzeczka: szerokość: 68 cm, wysokość: 8,5 cm, grubość: 2 cm

Regulowana wysokość poprzeczki płotka pozwala na ustawienie jej na trzech wysokościach: 13 cm, 31,5 cm i 49,5 cm.

Zielony materiał, z którego wykonany jest płotek, czyli wysokiej jakości pianka EVA oprócz niskiej wagi charakteryzuje się również dużą sprężystością. Jest bardzo istotne dla stabilności i trwałości płotka lekkoatletycznego.

Piankowy płotek lekkoatletyczny marki Legend znajduje zastosowanie przy ćwiczeniach na szkolnych salach gimnastycznych, w klubach sportowych i na boiskach treningowych. Co ważne z racji, iż płotki z pianki EVA nie chłoną wody mogą być z powodzeniem stosowane na zewnątrz nawet podczas niesprzyjającej pogody. Podobnie wygląda sprawa z ekspozycją w słoneczne dni. Płotki lekkoatletyczne z pianki EVA wykazują wysoką odporność na promieniowanie słoneczne.

Wygląd to jedno ale ważniejsza jest trwałość: płotki lekkoatletyczne z pianki EVA przez długi czas zachowują swój kształt i właściwości, nie odkształcają się i nie łamią.

Symbol
PŁOTEK/EVA
Producer code
9999999905919
Gwarancja
24 miesiące
Przeznaczenie
Trening
Stan
nowy
Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
IdoSell Trusted Reviews
4.60 / 5.00 276 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2021-10-12
Great service!
2021-01-13
TOP!
pixel