Save to shopping list
Create a new shopping list

Add products by adding codes

Add a CSV file
Enter the product codes that you want to add to the basket in bulk (after a comma, with a space or from a new line). Repeating the code many times will add this item as many times as it appears.
Spadochron oporowy do treningu szybkościowego ISO/00005724
Spadochron oporowy do treningu szybkościowego ISO/00005724
Spadochron oporowy do treningu szybkościowego ISO/00005724
Spadochron oporowy do treningu szybkościowego ISO/00005724
Spadochron oporowy do treningu szybkościowego ISO/00005724
Spadochron oporowy do treningu szybkościowego ISO/00005724

Spadochron oporowy do treningu szybkościowego ISO/00005724

  • Spadochron oporowy przeznaczony jest do treningu szybkościowego biegaczy, lekkoatletyki, fitnessu, crossfitu czy piłki nożnej.
SizePrice / DiscountAvailability and ShippingBuy with pointsQuantity
uniwersalny
Discount
Buy with points
Sum of selected products:
(Discount %)
0
/ 1
/ 1
14 days for easy returns
This product is not available in a stationary store
Safe shopping
After purchase you will receive pts.
Product sold out
You will receive an email notification from us when the product is available again.
Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Contact details entered above are not used to send newsletters or other advertisements. When you sign up to be notified, you hereby agree to receive only a one-time notification of a product re-availability.
Zwiększanie efektywności aktywności fizycznej poprzez wprowadzanie urozmaiconego treningu, to zasada, jaka może przynieść poprawę wyników. Spadochron oporowy przeznaczony jest do wykorzystywania podczas intensyfikacji wysiłku w ramach treningu oporowego. Specjalnie wyprofilowana czasza sprawia, że sprzęt treningowy dostosowuje się do indywidualnych możliwości trenującego.

W miarę zwiększania prędkości, stawia coraz większy opór, dzięki czemu trening staje się jeszcze bardziej wymagający, a tym samym przynosi większe rezultaty pod kątem wytrzymałości, szybkości i ogólnej sprawności. Spadochron oporowy jest łatwy w użyciu.

Jest to sprzęt jednoelementowy, który wystarczy rozwinąć i za pomocą zapięcia na rzepy przymocować wokół pasa. Jego konstrukcja, a dzięki temu specyfika zachowania się podczas biegu, umożliwia wykonywanie manewrów skrętu na łukach znajdujących się np. na bieżni, bez ryzyka zaplątania.

Po skończonym treningu spadochron bardzo łatwo można zwinąć i schować do znajdującej się w komplecie torby zamykanej na sznurek ze ściągaczem. Sprzęt sportowy można dzięki temu w prosty sposób przechowywać oraz transportować, a dodatkowo pomaga w tym jego niska waga i małe rozmiary po złożeniu. Spadochron oporowy będzie ciekawym urozmaiceniem treningów dla profesjonalnych zawodników, nie tylko w konkurencjach biegowych, ale wszystkich, które wymagają ogólnej wytrzymałości. Sprawdzi się także w użyciu przez amatorów, którzy docenią jego zalety poprawiające ich sprawność fizyczną i efektywność prowadzonych regularnie treningów. Spadochron jest zatem dedykowany w głównej mierze dla biegaczy, ale z powodzeniem może być wykorzystywany we wszystkich treningach z zakresu lekkoatletyki, fitness, czy crossfit.

SPADOCHRON OPOROWY DO PROFESJONALNEGO TRENINGU – umożliwia rozwój wytrzymałości oraz poprawę osiągów dzięki efektywnemu treningowi oporowemu.

ŁATWY W UŻYCIU – po wyjęciu z opakowania, spadochron nadaje się od razu do wykorzystania.

SPECYFIKACJA – wymiary (dł/szer): 105/105cm; długość taśmy 112cm; max. obwód 114cm; waga 200g.

PROSTE SKŁADANIE – materiał, z którego jest wykonany, łatwo się zwija i składa, dzięki czemu można szybko schować go do torby.

TORBA W ZESTAWIE – w komplecie znajduje się torba z zapięciem na sznurek ze ściągaczem, co usprawnia przechowywanie i transport.

SPECYFIKACJA

  • wymiary (dł/szer): 105/105cm
  • długość taśmy: 112cm
  • max. obwód: 114cm
  • waga: 200g
Symbol
ISO/00005724
Producer code
5902802906175
Gwarancja
24 miesiące
Przeznaczenie
Trening
Stan
nowy
Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
IdoSell Trusted Reviews
4.60 / 5.00 276 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2021-10-12
Great service!
2021-01-13
TOP!
pixel